SAMOCHODY OSOBOWE > VANY > BUSY > MIKROBUSY > MINIBUSY > AUTOBUSY > AUTOKARY

Jesteśmy firmą transportową, która charakteryzuje się przede wszystkim doskonale przygotowaną flotą pojazdów. Na naszym wyposażeniu znajdują się zarówno wysokiej klasy busy, jak i autokary, które są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Siedzibą naszej firmy jest miasto Kraków i to właśnie tutaj znajdą nas wszyscy zainteresowani.

Wszystkie busy, które tworzą naszą flotę, to samochody komfortowo wyposażone, które regularnie przechodzą przeglądy techniczne. Dzięki temu busy są sprawne i zawsze gotowe do drogi. Klienci, którzy decydują się wynająć od nas busy, mogą być pewni, że samochód zawsze dojedzie na miejsce. Busy prowadzone są przez doskonale przygotowanych do swojej pracy kierowców, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w przewozach osobowych. Dzięki temu ich styl prowadzenia samochodu jest odpowiedzialny i nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Wszystkie nasze busy znajdują się w siedzibie naszej firmy mieszczącej się w mieście Kraków.

Podobnie sytuacja wygląda, jeśli chodzi o nasze autokary. Wszystkie nasze autokary znajdują się w naszej siedzibie w mieście Kraków. Autokary poddawane są regularnym przeglądom technicznym – nie tylko tym, które nakładane są przez obowiązujące w Polsce prawo. Dbamy o to, aby wszystkie autokary z naszej floty były w nienagannym stanie technicznym. Dajemy tym samym naszym klientom pewność, że w czasie podróży nie wydarzy się nic, czemu można było zapobiec. Autokary pozostające w naszej dyspozycji to pojazdy o najwyższym standardzie. Dzięki temu podróżowanie nimi jest komfortowe zarówno w lecie, jak i zimie. Nasi pasażerowie mogą liczyć na pełen komfort termiczny.

Nasza cała flota to pojazdy utrzymane w doskonałym stanie technicznym i znajdujące się w mieście Kraków. Dla nas Kraków to miasto stanowiące doskonałą bazę dla naszej floty samochodów. Dbamy o zadowolenie naszych klientów i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby pojazdy pracowały tak, jak należy. Z nami każdy dojedzie do celu. Wszystko dzięki doskonałej flocie pojazdów przygotowanej na najdalsze nawet trasy!

Flota naszych pojazdów która oddajemy do Państwa dyspozycji:

Nasze auta:

Setra 415 GT-HD

Wyposażenie:
Autokar: Setra 415 GT-HD, ilość miejsc 49+1+1. Klimatyzacja, regulowane fotele z pasami bezpieczeństwa, TV + DVD itp
» szczegóły

Mercedes Sprinter 519

Wyposażenie:
- klimatyzacja podwójna, - uchylane i rozsuwane fotele, - 3 pkt pasy bezpieczeństwa, - DVD + TV LCD, - mikrofon + nagłośnienie, - gniazda USB (jako ładowarki telefonów), - elektryczne otwierane drzwi, - elektrycznie wysuwany stopień, - pojemny bagażnik  
» szczegóły